O Firmie

/

Poznaj naszą markę bliżej

ORTO-MED

Specjalistyczne Zaopatrzenie Medyczne

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działającą na rynku medycznym. Siedziba naszej firmy znajduje się w Limanowej przy ulicy Piłsudskiego. Z biegiem lat, wraz z rozwojem naszej marki sklepy ORTO-MED oraz wysokiej jakości zaopatrzenie medyczne znajduje swoich nabywców w wielu miastach na południu Polski. Sklepy stacjonarne ORTO-MED znajdziecie między innymi w takich miejscowościach jak: Mszana Dolna, Krynica Zdrój, Zabrze, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Wieliczka oraz Liszki.

Naszym głównym celem jest kompleksowe zaopatrzenie Pacjentów w jak najlepszej jakości artykuły, wyroby i sprzęt medyczny sprawdzonych oraz renomowanych marek.

Każdego Pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej zaspokoić jego potrzeby. Posiadamy szeroki asortyment w zakresie sprzętu ortopedycznego, środków pomocniczych i sanitarnych.

Z powodzeniem od kilku lat nasza firma specjalizuje się także w wykonywaniu sprzętu na indywidualne zamówienie, m.in protezy kończyn dolnych, ortezy i gorsety.

NASZA HISTORIA

2023

  1. Kolejny przełomowy dla nas rok. W związku z rosnącymi potrzebami pacjentów, ruszamy z naszą nową zrobotyzowaną pracownią protetyczną. To właśnie dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić pacjentom wysokiej klasy wyroby ortopedyczne, które pomogą im w powrocie do zdrowia.
  2. Pod koniec roku otworzyliśmy kolejny punkt handlowy – mieści się w Liszkach (okolice Krakowa). Jest on naszą 10 lokalizacją na terenie południowej Polski!

2022

Wraz z końcem roku nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu z akcesoriami ortopedyczno-medycznymi, który mieści się w Wieliczce. To już nasz 9 oddział. Każdy z naszych sklepów stacjonarnych, posiada bogaty asortyment oraz wykwalifikowany personel, będący zawsze w gotowości by służyć Państwu pomocą.

2021

Ponownie poszerzamy swoje działania. Czerwiec tego roku to dla nas kolejne ważne wydarzenie. Powstaje nowy sklep w Suchej Beskidzkiej. Wiemy, jak wiele sprzętów ortopedyczno-medycznych każdego dnia jest niezbędnych do codziennego funkcjonowania, dlatego mając na celu wizję niesienia pomocy i wsparcia innych, cieszymy się podwójnie z naszego kolejnego miejsca na mapie.

2019

  1. W tym samym roku otwieramy nasz siódmy sklep. To dla nas bardzo intensywny i wymagający czas, ale jednocześnie dający mnóstwo satysfakcji, że kolejny oddział pojawia się na terenie województwa małopolskiego. Tym punktem jest ponownie Nowy Targ, jednak tym razem miejscem docelowym jest Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
  2. Tworzymy pracownię ortopedyczną, która powstaje z myślą o Pacjentach potrzebujących wykonania indywidualnego przedmiotu ortopedycznego wysokiej jakości, z uwzględnieniem odpowiedniej funkcjonalności oraz komfortu w codziennym użytkowaniu. Nasi wykształceni specjaliści dbają o to, aby każdy z Pacjentów otrzymał odpowiednio dostosowany sprzęt ortopedyczny i mógł cieszyć się najprostszymi czynnościami. Nasz zespół nieustannie służy pomocą i doradztwem także w kwestii refundacji oraz dodatkowych środków finansowych z NFZ na wykonanie wspomnianego sprzętu

2018

Kolejne sklepy na pokładzie. Chcąc rozszerzać nasze działania na szeroką skalę, decydujemy się na lokalizację w Myślenicach oraz w Nowym Sączu. Liczne zapotrzebowanie na rynku tych miast oraz pobliskich miejscowości skłoniło nas na kolejny krok, czyli nasze następne oddziały. Cieszymy się, że w takim tempie możemy rozbudowywać naszą sieć akcesoriów ortopedyczno-medycznych oraz wyspecjalizowanych usług i porad.

2016

Ten rok to czas kolejnego nowo otwartego sklepu. Poszerzamy swoje horyzonty i tym razem tworzymy miejsce z akcesoriami ortopedyczno-medycznymi w województwie śląskim. Lokalizacja nie jest wybrana przypadkowo, ponieważ naprzeciwko sklepu znajduje się szeroko rozwinięta Przychodnia Lekarska Special – Med. Jest to z pewnością potrzebny i ważny obszar w tym regionie, z którego zarówno Pacjenci Przychodni, jak i nasi Klienci są zadowoleni.

2014

  1. W tym roku otrzymaliśmy także wpis do rejestru podmiotów leczniczych, który był dla nas niezbędny, aby świadczyć swobodnie usługi związane z działalnością leczniczą. Rejestr ten to gwarancja dla naszych Klientów oraz Pacjentów, że posiadamy odpowiednie pomieszczenia oraz urządzenia, wyroby medyczne używane do działalności spełniają ogólne wymogi bezpieczeństwa, a świadczeniami zdrowotnymi zajmują się wyłącznie osoby, które wykonują zawód medyczny oraz spełniają wymagania zdrowotne.
  2. Otwarcie kolejnego sklepu. Tym razem postawiliśmy na rozwój poza obszarem powiatu limanowskiego. Nasz następny sklep mieści się w centrum Krynicy Zdrój, naprzeciw Hotelu Krynickiego. Okolica ta cechuje się mnóstwem atrakcji turystycznych, ale także wieloma punktami sprzedażowymi lub usługowymi dostosowanymi do potrzeb Klientów. To dla nas duże wyzwanie i uruchomienie działań na szerszą skalę.

2013

Kolejny przełomowy dla nas rok. Powstaje Przychodnia Rehabilitacji KOWAL-MED, która świadczy fachowe usługi z zakresu rehabilitacji Pacjentów. Nasi specjaliści w branży zajmują się licznymi schorzeniami i problemami związanymi z przywracaniem utraconych funkcji narządów ruchu, a także dysfunkcjami bólowymi kręgosłupa oraz stawów. Miejsce to jest także punktem rehabilitacji sportowych, pourazowych, jak i pooperacyjnych.

2012

Wraz z końcem roku nastąpiło otwarcie drugiego sklepu z akcesoriami ortopedyczno-medycznymi, który mieści się w Mszanie Dolnej. Nasz oddział powstał, ponieważ widzieliśmy, jak duże jest zapotrzebowanie na rynku powiatu limanowskiego, dotyczące profesjonalnego sprzętu ortopedycznego, środków pomocnych oraz sanitarnych wśród Pacjentów. Nasza ekipa służy fachową poradą oraz pomocą, dzięki odpowiedniej wiedzy i kwalifikacjom. W tym roku powstaje także KOWAL-MED, a więc świadczenie usług rehabilitacyjnych.

2011

Otwarcie naszego pierwszego sklepu w Limanowej, który mieści się obok Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia Bożego. Lokalizacja dostosowana została do naszych Klientów, którzy mogą wyposażyć się w specjalistyczne wyroby medyczne często niezbędne po opuszczeniu szpitala lub w trakcie pobytu w nim. Nasz asortyment składa się z najważniejszych i niezbędnych kategorii produktów, które kompleksowo zaopatrzą Pacjentów. Dla nas był to bardzo ważny rok, dający motywację do dalszego rozwoju